OpenLikar for patients — корисна та доступна інформація про здоров’я і медицину для пацієнтів.

Працюючи з провідними фахівцями медичної сфери й створюючи освітні проєкти для лікарської спільноти, ми усвідомили необхідність створення платформи, де такі фахівці зможуть ділитися знаннями та досвідом із пацієнтами.

Наша місія поєднати знання та досвід провідних фахівців у сфері медицини з потребами пацієнтів. Ми створюємо освітні та інформаційні проєкти, щоб поділитися цим цінним досвідом з широкою громадськістю та сприяти підвищенню рівня свідомості про важливі аспекти здоров’я та медицини. Ми віримо, що кожен з нас, будучи пацієнтом принаймні одного разу у житті, заслуговує на доступ до високоякісної та зрозумілої інформації про своє здоров’я.

Наша ціль забезпечити кожного доступом до високоякісної медичної інформації та знань, що дозволять бути більш обізнаним, впевненим та активно дбати про власне здоров’я та добробут. Прагнемо, щоб «OpenLikar for patients» став місцем, де кожен пацієнт може отримати корисні поради та відповіді на свої запитання від визнаних експертів у галузі медицини.

Події