Про проєкт

Що таке OpenLikar?

Це платформа для підвищення кваліфікації лікарів. Тут ви зможете пройти онлайн-навчання за підтримки провідних асоціацій та професорів: фахові школи, вебінари, конференції тощо.

Після кожного заходу ви отримаєте верифіковані МОЗ сертифікати та бали БПР для щорічної атестації.

На платформі постійно оновлюється розклад заходів, зберігаються їх відеозаписи та поповнюється бібліотека з корисною інформацією.

Реєстрація та доступ до матеріалів безкоштовні. Ви платите лише за участь у заходах, які обираєте.

OpenLikar робить підвищення кваліфікації простим і зручним, щоб разом покращувати рівень медицини в Україні.

Також для зручності ви будете автоматично отримувати персональне посилання на заходи на вказану при реєстрації електронну пошту. Їх не потрібно буде шукати по всіх месенджерах і кудись додатково зберігати, щоб не загубити. Все завжди буде під рукою.

Персональний кабінет
Після реєстрації у вас буде власний кабінет на OpenLikar. Ви зможете додати туди свої дані, зберегти сертифікати, переглянути записи заходів й інформацію від професорів та асоціацій.

Хто проводить заходи
OpenLikar — проєкт групи компаній «Новий Стандарт». Ми вже багато років допомагаємо провідним фармацевтичним компаніям, асоціаціям і професорам організовувати навчальні заходи для лікарів.

Також будь-який лікар може ініціювати захід та провести його самостійно або з колегами. Ми допоможемо знайти партнерів і максимально їх залучити.

OpenLikar самостійно організовує кожен захід, тому щоразу ми впевнені в:
– якісному технічному забезпеченні;
– професійності спікерів;
– актуальності контенту.

Реєструйтесь, щоб користуватись усіма перевагами OpenLikar!

Основні цінності, якими ми керувалися при створенні платформи:
1

Партнерство - ми хочемо давати знання і надавати підтримку професіоналам охорони здоров'я, а не просто продавати продукти

2

Партнерство - ми хочемо давати знання і надавати підтримку професіоналам охорони здоров'я, а не просто продавати продукти

Офіційні документи провайдера БПР