Діалог адвокатів про пацієнтів та медиків: права, обов’язки, практики


14 червня о 16:00 запрошуємо Вас долучитися до відкритого діалогу між к.ю.н., доценткою, адвокаткою, консультанткою з юридичних питань БО «100 відсотків Життя» та БФ «Пацієнти України» Оксаною Кашинцевою та медичною адвокаткою, засновницею Адвокатського бюро, Членкинею Правління Асоціації приватних медичних закладів України, блогеркою Оленою Бабич за модерації журналістки та телеведучої Катерини Трушик в прямому ефірі.

В межах заходу поговоримо про:
— права та обовʼязки лікарів та пацієнтів: забезпечення доступу до медичної допомоги, етичні аспекти лікування;
— правові проблеми, що виникають під час комунікації лікарів та пацієнтів;
— програму медичних гарантій та чому пацієнти не мають рівного доступу до безоплатних медичних послуг за ПМГ; як впевнитися, що безоплатні медичні послуги використовуються ефективно і справедливо та інші питання.

Також у всіх глядачів буде можливість поставити запитання спікерам в режимі реального часу в коментарях. Після основної частини буде передбачена сесія «питання-відповіді».

Захід відбудеться за ініціативи Польської Медичної Місії у партнертсві з ГО «Ранні пташки» та Асоціацією неонатологів України, а також за підтримки Національної служби здоров’я України. Інформаційний парнер проєкту: «Гарантовано!». Технічний партнер: платформа «OpenLikar».