Науково-практичний семінар «Терапія супроводу та підтримання ремісії після трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин» в рамках Української школи гематології


Громадська організація «Товариство гематологів України» запрошує Вас прийняти участь у науково-практичному вебінарі в рамках Української школи гематології «Терапія супроводу та підтримання ремісії після трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин», яка відбудеться 30 березня 2023 року в режимі онлайн.

Метою конференції є підвищення рівня професіоналізму практикуючих спеціалістів в галузі діагностики та лікування гематологічнихзахворювань, їх наукових та медичних знань.

На вебінарі плануються доповіді провідних фахівців України.

Аудиторія: лікарі-гематологи, спеціалісти лабораторної медицини, фахівці медичної сфери діяльності з усіх регіонів України. 

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2023 року під №5502059

Сертифікація заходу – 10 балів БПР до особистого освітнього портфоліо отримають усі зареєстровані учасники заходу з типом квитка, що включає сертифікат, які в результаті тестування наберуть понад 75% правильних відповідей.
*Бали нараховуються за критеріями нарахування балів БПР відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року №446.

Організатори: