Національна фахова школа «Школа безпеки подорожей»


Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів» та громадська організація «Клінічна інфектологія та медицина подорожей» запрошують Вас взяти участь у роботі Національної фахової школи «Школа безпеки подорожей», що відбудеться 22 березня 2024 р. в онлайн форматі у рамках Шостої науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інфекційні захворювання мандрівників. Сучасні виклики і стан проблеми в Україні».

До участі запрошуються лікарі таких спеціалізацій: Дерматовенерологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Неврологія, Організація і управління охороною здоров’я, Отоларингологія, Паразитологія, Педіатрія, Пульмонологія, Терапія, Ультразвукова діагностика

Після закінчення слухачі за участь у роботі школи отримають сертифікати з балами відповідно до Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2020.

Обмежена кількість сертифікатів