VI науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання мандрівників. Сучасні виклики і стан проблеми в Україні»


Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів» та громадська організація «Клінічна інфектологія та медицина подорожей» запрошують Вас взяти участь у роботі Шостої науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інфекційні захворювання мандрівників. Сучасні виклики і стан проблеми в Україні», що відбудеться 21-22 березня 2024 р.

Наукова програма конференції передбачає доповіді провідних фахівців України про особливості клінічних проявів, перебігу, діагностики, лікування, профілактики захворювань мандрівників.

До участі в конференції запрошуються лікарі таких спеціалізацій: Дерматовенерологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Неврологія, Організація і управління охороною здоров’я, Отоларингологія, Паразитологія, Педіатрія, Пульмонологія, Терапія, Ультразвукова діагностика.

Також у рамках конференції буде проведено П’яту Всеукраїнську «Школу безпеки подорожей». Після закінчення конференції слухачі за участь у роботі конференції та школи отримають сертифікати з балами відповідно до Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2020.

Конференція відбуватиметься в онлайн форматі.