Конференція “Міждисциплінарні питання надання допомоги пацієнтам з ангіоневротичним набряком”


Запрошуємо спільноту імунологів, алергологів, сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, хірургів, анестезіологів, лікарів невідкладних станів та стоматологів взяти участь у конференції “Міждисциплінарні питання надання допомоги пацієнтам з ангіоневротичним набряком”.

Метою конференції є створення “платформи” для обміну актуальними знаннями та досвідом між лікарями та науковцями, присвяченими проблемам ангіоневротичного набряку. Конференція спрямована на висвітлення передових методів діагностики, лікування та підтримки пацієнтів із цим захворюванням з огляду на інтеграцію знань з різних медичних галузей.

Місце проведення: м. Полтава, ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Модератор: Ігор Петрович Кайдашев (Полтава), проф., д.м.н., Президент Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації, професор кафедри внутрішньої медицини № 3 з фтизиатрією Полтавського державного медичного університету, проректор з наукової роботи ПДМУ

Слухачі: імунологи, алергологи, сімейні лікарі, терапевти, педіатри, хірурги, анестезіологи, лікарі невідкладних станів, стоматологи.
Формат заходу: гібридний. Офлайн участь – до 50 спеціалістів, онлайн участь – до 200 слухачів