XIII науково-практична конференція з міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань»


Громадська організація «Товариство гематологів України» запрошує прийняти участь у XIII науково-практичній конференції з міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань», яка відбудеться 24 – 25 травня 2024 р.
Конференція буде проводитись в онлайн-форматі на базі електронної освітньої платформи OpenLikar та у офлайн форматі

Місце проведення: м. Київ, конференц-зал готелю «Ramada Encore Kyiv», адреса Столичне шосе, 103

В якості доповідачів запрошені провідні вітчизняні та закордонні спеціалісти з гематології, онкології, лабораторної медицини. В ході роботи заходу буде приділена значна увага актуальним проблемам сучасної гематології, зокрема гострим лейкеміям, мієлопроліферативним неоплазіям, ідеопатичній тромбоцитопенічній пурпурі, гемофілії, хронічному лімфолейкозу та множинній мієломі, профілактиці та лікуванню ускладнень гематологічних захворювань.

Відвідування Гала вечері 24.05 оплачується додатково – 1500 грн.

Аудиторія: Всі лікарські спеціальності, Спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою, Спеціальності професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я.

Науковий організатор: ГО “Товариство гематологів України”, КЛ “Феофанія”

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2024р. під №3704262. Усі учасники заходу, які в результаті тестування наберуть понад 70% правильних відповідей, отримають 10 балів БПР до особистого освітнього портфоліо.