Майстер-клас «Кризовий менеджмент комунікацій з вимогливими пацієнтами»


02 травня о 16:00 запрошуємо лікарів усіх спеціальностей  та молодших спеціалістів з медичною освітою долучитися до майстер-класу, присвяченого темі кризового менеджменту комунікацій з вимогливими пацієнтами. Спікерка заходу — Наталія Тулінова — засновниця та директорка «ZDOROVI», авторка освітніх програм та розробниця проєктів з модернізації пацієнтоорієнтовних рішень, активістка змін в системі охорони здоровʼя.

Мета заходу — надати лікарям та молодшим спеціалістам з медичною освітою практичні та дієві навички побудови комунікації під час криз, основ роботи з негативом, методики управління наслідками конфлікту.

Захід відбудеться за ініціативи Польської Медичної Місії в Україні у партнерстві з ГО «Ранні пташки» та Асоціацією неонатологів України, а також за підтримки Національної служби здоров’я України. Інформаційні партнери проєкту: ГС «Твій сімейний лікар» та «Гарантовано!». Технічний партнер: платформа «OpenLikar».

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2024р. під №3703731. Усі учасники заходу, які в результаті тестування після майстер-класу наберуть понад 70% правильних відповідей, отримають 10 балів БПР до особистого освітнього портфоліо.

Звертаємо Вашу увагу, що тестування розпочнеться 02.05.24 р. о 16:00  і триватиме до 23:59.