Майстер-клас «Роль медсестер і медбратів у дерматологічному догляді та реабілітації шкіри для ветеранів війни з ампутаціями»


Запрошуємо Вас прослухати майстер-клас на тему «Роль медсестер і медбратів у дерматологічному догляді та реабілітації шкіри для ветеранів війни з ампутаціями»!

Спікер заходу — Олександр Літус — лікар-дерматолог, професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної і лабораторної імунології Національний університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Заслужений лікар України, громадський діяч. Модераторка події — Катерина Трушик. 

Увага! Захід є платним. Вартість участі становить 199 грн. 

В межах заходу поговоримо про те:
— які основні виклики в лікуванні шкірних захворювань або проблем зі шкірою у людей, які отримали поранення під час війни?
— чи існують специфічні методи догляду за шкірою для осіб з ампутаціями і як ці методи можуть відрізнятися від стандартного догляду за шкірою?
— важливість психологічної підтримки в процесі лікування шкірних умов в постраждалих під час війни і як це впливає на успішність лікування?
— найкращі практики щодо догляду за культями після ампутації, щоб мінімізувати ризик інфекцій та сприяти загоєнню;
— чи може дерматологія пропонувати рішення для покращення естетичного вигляду культів та зменшення видимості рубців?
— які найсучасніші методи та технології зараз доступні для лікування шкіри у ветеранів війни, і як вони можуть допомогти у покращенні якості життя?
— в який спосіб медсестри можуть взаємодіяти з дерматологами для забезпечення комплексного догляду за пацієнтами з ампутаціями?
— які основні профілактичні заходи можуть допомогти запобігти розвитку дерматологічних проблем у осіб з ампутаціями?
— стратегії ефективного спілкування з пацієнтами аби сприяти їх більш відповідальному ставленню до лікування та догляду за своєю шкірою.

Захід розраховано на лікарів усіх спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною освітою та внесено до Переліку заходів БПР 2024 року під №3703580.

Усі учасники заходу, які в результаті тестування після майстер-класу наберуть понад 70% правильних відповідей, матимуть змогу отримати сертифікат із балами БПР до особистого освітнього портфоліо. Увага! Тестування триватиме до 23:39 30.04.2024 р.