Майстер-клас “Вагітність і пологи: партнерство заради майбутнього покоління”


Вагітність та пологи – надзвичайно відповідальний та емоційно напружений період як для жінки, так і для лікаря. Медичному персоналу, який надає супровід вагітній пацієнтці, необхідно знати, як діяти в різних ситуаціях, гарантуючи дотримання прав пацієнтів та застерігаючи себе від можливих претензій, сприяючи найвищому досяжному рівню здоров’я жінок й немовлят.

Долучайтесь 7 березня о 16:00 до вебінару «Вагітність і пологи: партнерство заради майбутнього покоління» з експерткою з прав жінок під час вагітності і пологів, Головою Наглядової ради громадської організації «Ранні Пташки» – Євгенією Кубах, аби дізнатись більше про:

1. Вагітність і пологи під час війни – реалії, на які доводиться зважати.
2. Особливості комунікації з вагітними жінками, роділлями та породіллями під час супроводу та надання допомоги. Дослідження, які визначають важливі складові такої комунікації.
3. Чинні законодавчі і нормативно-правові акти, що стосуються супроводу та надання допомоги вагітним жінкам, роділлям та породіллям.
4. Профілактика вигорання медичного персоналу – важлива передумова професійного надання медичних послуг вагітним жінкам, роділлям та породіллям.

Захід відбудеться за ініціативи Польської Медичної Місії за партнерства з ГО «Ранні пташки» та Асоціацією неонатологів України за підтримки Національної служби здоров’я України. Технічний партнер: платформа «OpenLikar».

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2024 року під №3701019.

Усі учасники заходу, які в результаті тестування після майстер-класу наберуть понад 70% правильних відповідей, отримають 10 балів БПР до особистого освітнього портфоліо.

Звертаємо Вашу увагу, що тестування розпочнеться одразу після завершення майстер-класу і триватиме до 23:59 07.03.2024 р.