Освітній тур з воркшопом на базі заводу «Biopharma»


Запрошуємо дитячих гематологів відвідати завод української біотехнологічної компанії «Biopharma»! 
 
Вперше платформа OpenLikar та імунобіологічна фармацевтична компанія «Biopharma» організовують поїздку для лікарів дитячих гематологів на виробництво у м. Біла Церква. 
Фармацевтична компанія спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних високотехнологічних препаратів з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів, препаратів на основі споротворних бактерій. 

 «Biopharma» — сучасний технологічний завод, що має довгу 126-річну історію і є найбільшим виробником препаратів з плазми у Східній Європі. Підприємство здатне переробляти 1 млн. літрів плазми на рік, що забезпечує потребу препаратів не тільки України, а й десятків інших країн. 

Інноваційний завод-фракціонатор не має аналогів у Східній Європі. Унікальна технологія, яка дозволяє виготовляти препарати, що рятують життя, втілена завдяки передовим дослідженням та розробкам, обладнанню з GMP-сертифікацією та інвестиціям.
 
Для лікарів також буде організовано доповідь від засновників «Української Асоціації Дитячої онкології та гематології» з розглядом клінічних випадків (модератор: Олександр Лисиця – лікар-гематолог дитячий, зав.відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ ОХМАТДИТ). Запрошуємо Вас долучитися до обговорення й поділитися власним досвідом! Для більш продуктивної дискусії попередньо у віконці “Поставити питання спікеру” Ви можете залишити власні побажання або запропонувати теми для обговорення.

Цільова аудиторія: дитячі гематологи. Захід доступний лише для спеціалістів охорони здоров’я, після проходження персоналізованої реєстрації.

Місце проведення заходу:  вул. Київська, 37В, Біла Церква, Київська обл.
 

Грантова програма на підтримку дитячих гематологічних відділень та відділень трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин від компанії ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА».

Запрошуємо лікарів дитячих гематологічних відділень або відділень трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин взяти участь у грантовій програмі!

Умови програми:

До 6 листопада 2023 р. включно ініціатори або ініціативні групи мають надіслати на пошту i.siladi@openlikar.com.ua презентацію проекту відповідно до вимог нижче.
Презентації, подані після дедлайну, не розглядатимуться.  Проїзд та проживання учасників забезпечує ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА».

Вимоги до презентації: ініціатор або ініціативна група має детально представити найцікавіший клінічний кейс, включно з застосуванням внутрішньовенного імуноглобуліну, лікування пацієнту та /або розказати про роботу відділення в умовах війни, труднощі та виклики, які постали перед відділенням.

Детальніше про умови Гранту